سود پرورش قرقاول ماهانه چقدر است؟ + [ ۰ تا ۱۰۰ پرورش قرقاول ]

سود پرورش قرقاول

سود پرورش قرقاول (Profit of raising pheasants) به عوامل بسیار زیادی وابسته است. این عوامل وابسته می توانید سوددهی در پرورش قرقاول را بالا و پایین کند. هر کسی که در این زمینه فعالیت می نماید باید با این عوامل به خوبی آشنا باشد تا سود پرورش قرقاول را به بالاترین مبلغ در اختیار داشته باشد. پرورش قرقاول به چند دلیل سوددهی بالایی را به خود اختصاص می دهد یکی از این دلایل پوشت آن است. گوشت قرقاول جانشین مناسبی برای گوشت های مضر بر سر سفره های ایرانی ها به شمار می رود. کسانی که از گوشت قرمز فراری هستند به راحتی می توانند گوشت قرقاول را جایگزین این گوشت کنند. گوشت قرقاول معمولاً از بسیاری از بیماری‌ها مانند تنگی نفس، روماتیسم، پوکی استخوان و بسیاری از بیماری‌های دیگر جلوگیری نماید. همین عامل باعث شده افراد بسیار زیادی به دنبال پرورش قرقاول باشند. معمولاً سود پرورش قرقاول بسیار بالا است و در بازه زمانی کوتاهی پرورش دهندگان را به سودآوری میرساند. سوددهی رابطه مستقیمی با میزان اطلاعات دارد. داشتن اطلاعات در پرورش قرقاول بسیار مهم است. چنانچه شما نتوانید اطلاعات لازم  درباره پرورش قرقاول را به خوبی به دست آورید نمی توانید از پرورش این پرنده سوددهی بالایی را انتظار داشته باشید. سود پرورش قرقاول زمانی برای شما امکان پذیر است که شما بتوانید اطلاعات لازم را به درستی کسب کنید. این مطلب از سایت پرآورصنعت یکی از مهمترین منابع پرورش قرقاول است که با سود پرورش قرقاول همراه می‌شود.

سود پرورش قرقاول به عوامل مختلفی بستگی دارد. معمولاً کسانی که پرورش این پرنده را انجام می دهند، دوست دارند به سوددهی بالایی در آن دست پیدا کنند. اگر دوست دارید سود دهی بالایی را در پرورش قرقاول داشته باشید، باید نکات مهمی را مورد بررسی قرار دهید. پراور صنعت در این مطلب شما را با عوامل مختلفی که می تواند به سود پرورش قرقاول تاثیرگذار باشد، آشنا خواهد کرد. در این مطلب از وب سایت پرآور صنعت قصد داریم تا در مورد سود پرورش قرقاول با شما صحبت کنیم. برای مطالعه این مطلب تنها کافیست 7 دقیقه از زمان خود را به ما اختصاص دهید.

پرورش قرقاول را از کجا شروع کنیم؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که ذهن بینندگان و علاقه مندان به کسب و کار پرورش قرقاول را به خود درگیر می‌کند این است که پرورش قرقاول را از کجا شروع کنیم؟ برای اینکه بتوانید پرورش این پرنده را آغاز کنید قدم اول علاقه مندی به این شغل و کسب و کار است. چنانچه علاقه‌ای به این شغل نداشته باشید نمی توانید در برابر سختی ها و مشکلاتی که در حین پرورش برای شما به وجود می‌آورد را تحمل کنید و آن را به فرصت تبدیل نمایید. اولین و مهمترین قدم در پرورش قرقاول میزان علاقه مندی شما به این نوع کسب و کار است.

بعد از این که متوجه شدید به این شغل علاقه مند هستید باید تجهیزاتی که در این کسب و کار به شما کمک می‌کند تا سودآوری و درآمد برسید را تهیه کنید. تجهیزات شما باید طبق استانداردهای روز دنیا باشد تا بتواند شرایط محیطی و ایده آلی را برای رشد قرقاول فراهم سازند. بعد از تهیه تجهیزات نوبت نصب تجهیزات مورد نظر در مکان پرورش است.

مراحل دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها پرورش قرقاول را به مرحله پایانی برسانید. از جمله مراحلی که می توان به در نظر گرفتن مکان مورد نظر برای شروع کسب و کار،  در نظر گرفتن نیرو برای انجام کارها،  تهیه دان و آب و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

عوامل مهم در سود پرورش قرقاول

قرقاول ها جز پرندگان بومی و کمیاب ایران هستند که در مراتع و بوته زارها زندگی کنند. پرورش این پرنده زیبا با استفاده از تکنولوژی جدید و اصلاح های لازم نژادی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. همین امر باعث شده است که تولید کنندگان زیادی مشتاق به پرورش قرقاول شوند. پرورش قرقاول به دو صورت انجام می شود.

می توانید قرقاول های مولد را خودتان پرورش دهید یا از طریق خرید تخم نطفه دار این کار را شروع کنید. برای انجام دادن هر کاری نیازمند به سرمایه اولیه هستیم. سرمایه اولیه در پرورش قرقاول برای تهیه مکان مناسب ضروری است. نکته بعدی مکان پرورش می باشد. مکان باید مکانی آرام و به دور از هیاهوی آلودگی های شهری باشد. توجه داشته باشید که قرقاول حیوانی بزرگ اندام است و به همین دلیل به متراژ مکان خود دقت نمایید. تمامی این عوامل به طور مستقیم بر سود پرورش قرقاول تاثیرگذار است.

محاسبه سود پرورش قرقاول
محاسبه سود پرورش قرقاول

بزرگترین بخش سرمایه گذاری در پرورش قرقاول کدام است؟

بزرگترین بخش سرمایه گذاری در پرورش قرقاول هزینه تهیه غذا و جیره خوراکی مصرفی در دوره پرورش آن است. شما باید در ترکیب و چگونگی غذا و جیره قرقاول بسیار دقت نمایید. نوع ترکیب غذایی در پرورش این پرنده نقش بسیار مهمی دارد. این هزینه با توجه به تعداد قرقاول ها می تواند متغیر باشد. از اصلی ترین غذاهای قرقاول می توان به: گندم، سویا، و ذرت اشاره کرد.

اصلی ترین قسمت سود پرورش قرقاول کدام بخش است؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید اصلی ترین قسمت سود پرورش قرقاول در کدام بخش است؟ به طور کلی پرورش قرقاول و فروش آن در چندین سال اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است. مهمترین قسمت سود پرورش قرقاول، گوشت آن است. پرورش دهندگان و فروشندگان قرقاول با استفاده از تبلیغات مختلف درباره خواص گوشت و ویژگی های قرقاول به سود زیادی می رسند. اگر مایلید تا در این زمینه به سوددهی برسید، گوشت این پرنده را جدی بگیرید. فروش گوشت قرقاول سوددهی بالاتری نسبت به تخم آن دارد.

اصلی ترین قسمت سود پرورش قرقاول
اصلی ترین قسمت سود پرورش قرقاول

بیشتر بخوانید: جوجه کشی قرقاول

پرورش قرقاول گوشتی

دوره پرورش قرقاول گوشتی معمولاً ۱۶ هفته به طول خواهد انجامید. پرورش دهنده موظف است از یک روزگی تا پایان ۱۶ هفته به صورت کامل شرایط پرورش را برای این پرنده فراهم سازد. معمولاً قرقاول گوشتی طول دوره پرورش بسیار کوتاهی دارد. سرمایه گذار می تواند در بازه زمانی کوتاهی به سوددهی برسد. چنانچه دوست دارید پرورش قرقاول گوشی را انجام دهید توصیه می کنیم از قفس قرقاول برای این کار استفاده نمایید. قفس قرقاول شرایطی را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید این پرنده بی‌نظیر را به راحتی هرچه تمام تر مدیریت کنید و پرورش دهید. در طول دوره پرورش قرقاول گوشتی باید به نکاتی مانند فضای زندگی، غذای قرقاول، میزان دما، میزان تغذیه، میزان رطوبت و بسیاری از عوامل دیگر توجه کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره پرورش قرقاول گوشتی به مطلب پرورش قرقاول گوشتی مراجعه کنید.

خواص گوشت قرقاول

گوشت قرقاول خواص مختلفی دارد. یکی از مهم ترین آنها کمک به کاهش وزن و بهینه سازی عضله است. گوشت قرقاول چربی کمتری نسبت به دیگر گوشت ها دارد. گوشت قرقاول موجب افزایش مقاومت بدن در برابر حمله قلبی می شود. همچنین گوشت این پرنده به دلیل خواص دارویی که دارد، بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد.

گوشت قرقاول
گوشت قرقاول

بیشتر بخوانید: میزان تخمگذاری قرقاول

بازار فروش تخم قرقاول چگونه است؟

با توجه به تغییر غذایی مردمدر چندین سال اخیر سبک های مختلف غذایی روی کار آمده است. همین امر باعث شده تا محصولات قرقاول مانند گوشت و تخم را در سفره های غذایی خود جای دهید. تخم قرقاول جزو آن دسته از محصولاتی است که خواص بالایی دارد. همین دلیل کافی است تا طرفداران زیادی پیدا کند. اگر شما بتوانید تعداد پرورش قرقاول ها را زیاد کنید از تخم های بیشتری برخوردار می شوید، همین امر باعث افزایش سود پرورش قرقاول می شود. علاوه بر گوشت می توانید برروی تخم قرقاول نیز سرمایه گذاری کنید. تخم قرقاول در سال های اخیر جایگاه ویژه ای بر سر سفره ایرانی ها دارد.

تخم قرقاول
تخم قرقاول

بیشتر بخوانید: معرفی واکسن های مورد نیاز قرقاول

 سود پرورش قرقاول چقدر است؟

همانطور که در در ابتدای مطلب نیز به آن اشاره شد شما می توانید از طریق فروش گوشت و تخم  قرقاول،فروش تخم نطفه دار و جوجه کشی این پرنده به سودآوری برسید. به طور معمول شما می توانید با پرورش ۶۰۰ قرقاول به سودی حدود ۲۰۰ میلیون تومان در دوره شش ماه برسید. توجه داشته  سود پرورش قرقاول به عوامل مختلفی بستگی دارد. قرقاول ها خود نیز انرژی ذیره می‌کنند و از لحاظ هزینه تغذیه بسیار مقرون به صرفه می باشن.د هر چقدر تعداد قرقاول های پرورش دهنده شما بیشتر باشد سود شما نیز بالاتر خواهد بود.

هزینه های اولیه پرورش قرقاول

برای پرورش قرقاول باید بودجه اولیه را در نظر بگیرید. از جمله این هزینه ها باید به مکان مورد نظر، تهیه تجهیزات، تهیه آب و غذا اشاره کرد. هر چقدر بتوانید میزان هزینه های مصرفی را کمتر کنید، قطعاً سود پرورش قرقاول برای شما بالاتر و بیشتر خواهد بود. توصیه می‌ کنیم با توجه به میزان تعداد پرورش قرقاول به تهیه مکان، تهیه تجهیزات و تغذیه  بپردازد تا بیش از اندازه برای این موارد بودجه نظر نگیرید.

چندین راه برای افزایش سود پرورش قرقاول

شما با چندین راهکار ساده می توانید سود پرورش قرقاول خود را زیاد کنید. اولین کار این است که می توانید از دانه های مرغوب برای پرورش خود استفاده نمایید. این کار باعث می شود که قرقاول ها همیشه سالم بماند و به بالاترین راندمان رشد و تولید خود برسند. شما با خرید دان های مرغوب باعث جلوگیری از مریض شدن قرقاول های خود می شوید

استفاده از قفس

یکی از راهکارهای افزایش فروش قرقاول استفاده از قفس است. آیا می دانستید که با استفاده از قفس قرقاول می توانید باعث رونق کار خود شوید؟ قفس های استاندارد پرورش قرقاول  به شما در مدیریت فضا کمک می کند. همان طور که گفته شد قرقاول ها با توجه به جثه بزرگی که دارند، از این رو مدیریت آنها سخت است. با استفاده از قفس راحت تر می توانید این پرندگان و تخم های آنها را مدیریت کنید. برای تهیه قفس استاندارد قرقاول ها نیز میتوانید به شرکت پرآور صنعت مراجعه کنید.

شرکت پرآور صنعت با قابلیت های تولیدی و نیرو های متخصصی که در خود دارد توانسته بهترین قفس ها را برای نگهداری قرقاول ها پرورش دهد. شما می توانید قفس های مخصوص نگهداری قرقاول را با کمترین هزینه از شرکت پرآور صنعت تهیه کنید. این قفس ها می توانند به شما در افزایش سود پرورش قرقاول کمک کنند.

قفس قرقاول
قفس قرقاول

هزینه های اضافی را با یک راهکار کاهش دهید

یکی از اصلی ترین راه های افزایش شدید هزینه های پرورش قرقاول، تماس پرنده با فضولات خودش است که شما می توانید با تهیه قفس های بهداشتی از این امر به حد زیادی جلوگیری نمایید. همچنین یکی از نکات مهم در پرورش قرقاول که ممکن است به چشم پرورش دهندگان بزرگ نرسد، نحوه استفاده کردن قرقاول ها از آب است. بهتر است که شما از ظروف آکوردی پلاستیکی استفاده نمایید تا امکان شست و شوی مداوم آن ها وجود داشته باشد. این کار باعث کاهش بیماری در گله قرقاول ها می شود.

درآمد پرورش قرقاول

درآمد پرورش قرقاول به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مطلب به طور کامل به آنها پرداختیم. مهمترین بخش درآمد پرورش قرقاول مربوط به اشراف شما به این کسب و کار است. هرچقدر شما به پرورش قرقاول اشراف بیشتری داشته باشید به طور قطع درآمد پرورش قرقاول نیز بیشتر خواهد شد. توصیه ما به شما این است که امورش در زمینه پرورش قرقاول را جدی بگیرید برای این که اموزش های شما با نتیجه همراه باشد می توانید از منایع معتبر در این زمینه استفاده کنید. مطلب پرورش قرقاول و پرورش قرقاول در منزل سایت ما می توانید بهترین گزینه برای شما باشد. با استفاده از این دو مطلب می توانید قدمی محکم جهت رسیدن به سود دلخواه خود در این زمینه را بردارید.

قیمت قرقاول 1400

یکی از عواملی که می تواند بر درآمد پرورش قرقاول تاثیرگذار باشد قیمت قرقاول است. قیمت قرقاول 1400 میزان سوددهی شما در این کسب و کار را مشخص می نماید. به طور مثال اگر هزینه هر کیلو گوشت قرقاول 100 هزار تومان باشد و شما سالانه 1000 کیلو گوشت تولید کنید میزان درآمد شما 100 میلیون تومان می شود. اگر قیمت گوشت قرقاول 50 هزار تومان شود درآمد شما نصف شده و به 50 میلیون می رسد. قیمت تمام شده گوشت قرقاول و قرقال زنده می تواند تاثیر مستقیم بر سوددهی شما داشته باشد.

قیمت جوجه قرقاول 1400

کسانی که به وسیله خرید جوجه قرقاول به فکر پرورش این پرنده هستند قیمت جوجه قرقاول 1400 جز عوامل تاثیر گذار بر سود پرورش قرقاول آنها خواهد بود. هر چقدر جوجه قرقاول ها به قیمت مناسب تری خریداری شده باشند به الطبع در حسابرسی پایان کار سود بیشتری عاید شما خواهد شد. به دلایل نوسانات نمیتوان قیمت ثابتی را برای قرقاول زنده و جوجه قرقاول در سال 1400 اعلام کرد. برای اگاهی درباره قیمت می توانید به سایت های فروش این پرنده مراجعه کنید.

تجهیزات مورد نظر برای شروع پرورش قرقاول

همانطور که گفتیم یکی از مهم‌ترین ارکان در سود پرورش قرقاول تجهیزات آن است. هرچقدر تعداد تجهیزات به استانداردهای روز دنیا نزدیک تر باشد، شما نیز می توانید به بهترین شکل پرورش قرقاول را انجام دهید. برای اینکه بتوانید پرورش قرقاول را به بهترین شکل انجام دهید به تجهیزاتی چون قفس قرقاول، منبع آب، سیستم گرمایشی و سرمایشی، دانخوری و آبخوری، دستگاه جوجه کشی، هیتر، تهویه هوا، رطوبت سنج و دماسنج نیاز دارید.

قفس استاندارد قرقاول
قفس استاندارد قرقاول

روش های پرورش قرقاول

کسانی که علاقمند به پرورش قرقاول هستند باید بدانند که این کسب و کار را به چه روش می توانند انجام دهند. از جمله این روش می‌توان به تهیه تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی،  تهیه جوجه یک و یا چند روزه،  تهیه قرقاول بالغ اشاره کرد. در ادامه مطلب به هر یک از مراحل گفته شده را به طور کامل برای شما شرح خواهیم داد تا با نحوه پرورش قرقاول نیز آشنا شوید.

تهیه تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی

پرسودترین مرحله در پرورش قرقاول تهیه تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی است. در این روش شما تخم های نطفه دار قرقاول را از مراکز معتبر خریداری می‌کنید و با استفاده از دستگاه های جوجه کشی آنها را به جوجه تبدیل می نمایند. بعد از تبدیل شدن تخم مرغ نطفه دار به جوجه اقدام به فروش جوجه ها خواهید کرد و یا جوجه ها را به مرحله بلوغ می رساند تا سودآوری بیشتری نصیب شما شود.  علاوه بر سودآوری و درآمد بسیار بالا این روش بازه زمانی بیشتری را نسبت به دو گزینه بعدی که با آنها اشاره خواهیم کرد نیاز دارد تا شما را به سوددهی برساند.

تهیه جوجه یک و یا چند روزه قرقاول

روش بعدی که با استفاده از آن می توانید پرورش قرقاول را انجام دهید تهیه جوجه یک و یا چند روزه قرقاول است. در این مرحله شما نیاز به تهیه تخم های نطفه دار و دستگاه جوجه کشی ندارید و با استفاده از جوجه های و یک و یا چند روزه می توانید کسب و کار خود را آغاز کنید. توجه داشته باشید تهیه جوجه ی چند روزه قرقاول شما را زودتر به سودآوری خواهد رساند. در ادامه مطلب پرورش قرقاول با استفاده از تهیه قرقاول بالغ را به شما توضیح خواهیم داد.

پرورش قرقاول با استفاده از قرقاول های مولد

پرورش قرقاول با استفاده از قرقاول های مولد نزدیکترین روش برای رسیدن به سود است. چنانچه در سر خود پرورش قرقاول را می پرورانید با استفاده قرقاول های بالغ می توانید زودتر از دو روش گفته شده به سود و درآمد زایی برسید. پرورش دهندگان با انتخاب کردن  قرقاول بالغ اقدام به جوجه کشی از این طریق می کنند تا سودآوری بیشتری نصیب آنها شود.

غذای قرقاول

یکی از مهمترین عواملی که میتواند بر سود پرورش قرقاول تاثیر گذار باشد، غذای قرقاول است. غذای قرقاول می تواند به طور مستقیم بر راندمان کاری این پرنده تاثیر گذار باشد و همچنین می‌تواند میزان سود شما را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار دهد. توجه داشته باشید این موضوع باید به نحوی برای سوددهی مورد توجه قرار گیرد که از غذاهای بی‌کیفیت در پرورش قرقاول استفاده شود. غذاهایی که برای پرورش قرقاول استفاده می‌کنید دارای کلسیم، فسفر، پروتئین، مواد معدنی و ویتامینها باشد. انواع دانه ها ، گندم، ذرت، نمک، دانه برنج، جو، تخم کتان، گشنیز، کاهو، خیار، کلم، جعفری و پودر استخوان نیز از جمله مواردی هستند که شما می توانید در جیره غذایی قرقاول ها را جای دهید.

غذای قرقاول در مراحل مختلف به شرح زیر می باشد؟

 1. مولتی ویتامین، آب و شکر، جوجه ها تا ۱۲ ساعت
 2. استارتر، بعد از ۱۲ ساعت
 3. کنسانتره های مخصوص، از یک ماهگی تا زمان شروع تخم گذاری
 4. جیره غذایی مخصوص دوره تخم گذاری صنعتی، در زمان بلوغ و یا دوره تخم گذاری

آب

یکی از مهمترین نکات در سود پرورش قرقاول آب است. معمولاً پرورش‌دهندگان توجه بسیار زیادی به تغذیه قرقاول می‌کنند و آن را دست کم میگیرند. این در حالی است که چنانچه آب آلوده و یا دارای استانداردهای موجود نباشد قرقاول را بیمار و یا از راندمان آن می کاهد.  قرقاول جز پرنده هایی به شمار می رود که آب جزء نکات ضروری زندگی آن است. چنانچه آب قرقاول به بهترین شکل فراهم نشود با تلفات همراه خواهد شد.

شما برای ما از سود پرورش قرقاول بنویسید

در این مطلب از وب سایت پرآور صنعت به شما اطلاعات لازم را در مورد سود پرورش قرقاول دادیم. شما با مطالعه این مطلب می توانید آمادگی لازم را برای پرورش قرقاول داشته باشید. شما می توانید در انتهای این مطلب و در بخش نظرات تجربیات و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

بزرگترین بخش سرمایه گذاری در پرورش قرقاول کدام است؟

بزرگترین بخش سرمایه گذاری در پرورش قرقاول هزینه تهیه غذا و جیره خوراکی مصرفی در دوره پرورش آن است

اصلی ترین قسمت سود پرورش قرقاول کدام بخش است؟

مهمترین قسمت سود پرورش قرقاول، گوشت آن است

هزینه های اولیه پرورش قرقاول به چه عواملی اختصاص می یابد؟

مکان مورد نظر، تهیه تجهیزات، تهیه آب و غذا

طاعتی
دیدگاه کاربران
۴۰ دیدگاه
 • خانم گل 15 آبان 1400 / 5:20 ب.ظ

  شرایط محیطی برای پرورش قرقاول باید چگونه باشد؟ سود داره این کار؟

  • طاعتی 16 آبان 1400 / 4:26 ب.ظ

   سلام بله این کار سود فراوانی دارد و محیط پرورش مورد نظرش رو می تونید با خرید قفس فراهم کنید

   • سهیلا 1 مهر 1402 / 1:26 ب.ظ

    سلام تلفنی هم میشه مشاوره داشت

    • مدیریت سایت 30 آذر 1402 / 12:47 ب.ظ

     سلام دوست عزیز، بله مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند. تلفن تماس : ۰۵۱۴۴۴۱۷۲۰۰
     بررسی بفرمایید سوالی داشتید با کمال میل در خدمتتون هستیم

 • جواد 15 آبان 1400 / 5:51 ب.ظ

  سلام وقت شما بخیر
  بنظر شما من با سرمایه حدود ۳۰ میلیون تومن میتونم برای شروع به این کار اقدام کنم؟‌ مطلب شما بسیار کامل و سوق دهنده بود😍

  • طاعتی 16 آبان 1400 / 4:20 ب.ظ

   سام ممنون
   بله به راحتی می تونید شروع کنید و موفقیت و سوداوری بدست بیارید

 • جلال 15 آبان 1400 / 5:53 ب.ظ

  سلام
  ی سوال برای حدودا ۱۰۰۰ قرقاول در ماه چه مقدار دونه لازم است؟

  • طاعتی 16 آبان 1400 / 4:20 ب.ظ

   سلام با توجه به نوع قرقاول مقدار غذای قرقاول تغییر پیدا می کنه

   • صالح 4 دی 1400 / 6:07 ب.ظ

    مطلبتون درباره پرورش قرقاول بسیار خوب بود.بازه زمانی سوددهی پرورش قرقاول چقد هستش؟؟

 • نازنین 15 آبان 1400 / 5:55 ب.ظ

  من و پدرم به تازگی شروع به این کار کردیم و‌ مطلب شما برای دوستانی که علاقه مند به این کار هستند بسیار کامل و مفید است.

  • طاعتی 15 آبان 1400 / 7:48 ب.ظ

   سلام خواهش می کنم این نظر لطف شماست
   ارزوی موفقیت می کنم براتون

 • علیرضا 15 آبان 1400 / 9:11 ب.ظ

  سلام،
  گوشت این پرنده بسیار لذیذ هست.
  خواص درمانی بیشتری هم داره؟

  • طاعتی 16 آبان 1400 / 4:05 ب.ظ

   سلام گوشت قراقول خواص بسیار زیادی داره برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 • طوبی بنیادی 15 آبان 1400 / 9:29 ب.ظ

  ببخشید، چطور میشه این پرنده رو تهیه کرد؟

  • طاعتی 16 آبان 1400 / 4:02 ب.ظ

   سلام از مراکز معتبر پرنده فروشی، دیوار، شیپور و سایر سایت های دیگه

 • فاطمه 15 آبان 1400 / 9:42 ب.ظ

  برای قرقاول چه غذاهایی نیاز هست؟

  • طاعتی 16 آبان 1400 / 4:01 ب.ظ

   قرقاو معمولا از غذاهای مختلف استفاده می کنه
   غذای قرقاول در طبیعت، هنگام جوجه کشی و رشد اما متفاوته برای اطلاعات بیشتر شما مطلبی درباره غذای قرقاو در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 • جمال 16 آبان 1400 / 1:55 ب.ظ

  ممنون از وبسایت خوب پراور صنعت

  • طاعتی 16 آبان 1400 / 3:53 ب.ظ

   سلام متشکرم نظر لطف شماست دوست من

 • نادر 26 آذر 1400 / 6:14 ب.ظ

  پرورش قرقاول سخته یا اسونه؟
  میخام پروزش این پرنده رو شروع کنم اما دودلم

  • طاعتی 27 آذر 1400 / 3:00 ب.ظ

   قطعا هر کاری سختی های خودش رو داره اگر اطلاعات دقیقی از پرورش قرقاول داشته باشید سختی های کمتری رو تحمل خواهید کرد

 • صالح 4 دی 1400 / 6:08 ب.ظ

  مطلبتون درباره پرورش قرقاول بسیار خوب بود.بازه زمانی سوددهی پرورش قرقاول چقد هستش؟نظر تخصصی میخام

  • طاعتی 5 دی 1400 / 3:19 ب.ظ

   شما میتونید در کمتر از ۳ ماه از پرورش قرقاول به سوددهی برسید

 • Mhmfreza 4 دی 1400 / 6:14 ب.ظ

  شما واقعا یکی از سایت های خوبید
  من مطلبی دیگر رو هم دیدم واقعآ آفرین

 • Amirhafez 4 دی 1400 / 6:15 ب.ظ

  مقدار سود دهی این کار چقدره؟

  • طاعتی 5 دی 1400 / 3:14 ب.ظ

   بستگی به نوع سرمایه و میزانش داره

 • Amirhafez 4 دی 1400 / 6:15 ب.ظ

  مقدار سود دهی این کار چقدره؟ با چقدر سرمایه میشه شروع کرد

  • طاعتی 5 دی 1400 / 3:13 ب.ظ

   سوددهی بسیار بالایی دارد و با ۱۰ میلیون تومان میتوان پرورش قرقاول رو شروع کرد

 • Amirhafez 4 دی 1400 / 6:16 ب.ظ

  با چقدر سرمایه میشه شروع کرد؟

  • طاعتی 5 دی 1400 / 3:12 ب.ظ

   برای پرورش قرقاول می تونید با ۱۰ میلیون تومان شروع کنید

 • هادی جانی 19 دی 1400 / 2:06 ب.ظ

  ممنون از مطلب جامع و کاملتون با تشکر💚

  • طاعتی 19 دی 1400 / 3:27 ب.ظ

   خوشحالیم که دوست داشتید

 • ژاله محمودی 21 دی 1400 / 11:57 ب.ظ

  سود قرقاول چقدر است؟

  • طاعتی 25 دی 1400 / 3:39 ب.ظ

   سودپرورش قرقاول بستگی به میزان سرمایه گذاری و عوامل مختلف داره. میتونید ریزتر بگید تا دقیق تر راهنمایی کنم؟

 • M .Abidi 12 بهمن 1400 / 0:05 ق.ظ

  ممنون از اطلاعت کاملتون….ببخشید برای تهیه دانه و تنظیم دما محیط نیاز به کارشناس هست؟

  • طاعتی 24 بهمن 1400 / 2:49 ب.ظ

   اگر اطلاعاتتون رو در این زمینه بالا ببرید نیاز به کارشناس ندارید

 • مصطفی 25 تیر 1401 / 5:15 ب.ظ

  سلام جهت ارائه ی طرح توجیهی و مشاوره برای راه اندازی پرورش قرقاول لطف کنید با بنده تماس بگیرید و یا شماره ای از خودتون در اختیار من بگذارید ممنون میشم .

 • مجید 25 تیر 1401 / 5:16 ب.ظ

  سلام جهت ارائه ی طرح توجیهی و مشاوره برای راه اندازی پرورش قرقاول لطف کنید با بنده تماس بگیرید و یا شماره ای از خودتون در اختیار من بگذارید ممنون میشم .

  • طاعتی 3 آبان 1401 / 3:29 ب.ظ

   با دوستان پشتیبان در سایت تماس بگیرید

 • Aaa 22 اردیبهشت 1402 / 11:08 ب.ظ

  ,حالا اصلا من پرورش دادم اینارو میخوام به کی بفروشم؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *