تاثیر استفاده از قفس در کاهش هزینه های پرورش مرغ

استفاده از قفس

پرورش مرغ امروزه رونق بسیار خوبی در کشورمان دارد و صاحبان سرمایه تلاش می کنند تا از طریق پرورش مرغ ها، به سود برسند. افرادی که پرورش مرغ را انتخاب می کنند در تلاش هستند تا کمترین میزان هزینه را متحمل شوند. استفاده از قفس، یکی از سبک های پرورشی مرغ است. به نظر شما نقش استفاده از قفس در کاهش هزینه های تولید چیست؟ در این مطلب از وب سایت پرآور صنعت قصد داریم تا با معرفی برخی از مزایای استفاده از قفس در پرورش مرغ، نقش آن ها را در کاهش هزینه های تولید بیان کنیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

تاثیر استفاده از قفس در کاهش هزینه های تولید

یکی از اصلی ترین اهدافی که پرورش دهندگان به دنبال آن هستند، افزایش سودآوری و کاهش هزینه ها است. استفاده از قفسهای نگهداری مرغ می تواند بیشترین تاثیر را در کاهش هزینه ها داشته باشد. به نظر شما استفاده از قفس در افزایش سودآوری نیز موثر خواهد بود؟

کاهش هزینه ها با کسب سود بالاتر ارتباط مستقیم دارد. شما باید به دنبال راهکار هایی باشید که از آسیب های وارده به کسب و کارتان جلوگیری کند. استفاده از قفس برای پرورش مرغ، علاوه بر اینکه از خسارات موجود جلوگیری می کند می تواند بهترین و مطلوب ترین شرایط برای زندگی پرندگان نیز فراهم کند. برای اینکه با این تاثیر گذاری و افزایش سود بیشتر آشنا شوید، قصد داریم در ادامه 4 نقش استفاده از قفس که در کاهش هزینه های تولید تاثیر دارند را به شما معرفی کنیم.

استفاده از قفس
استفاده از قفس

بیشتر بخوانید: خاصیت های شگفت انگیز تخم مرغ

4 تاثیر استفاده از قفس در کاهش هزینه های تولید

استفاده از قفس در پرورش مرغ می تواند تاثیرات بزرگی در کاهش هزینه های تولیدی و افزایش سودآوری شما داشته باشد. اما  قصد داریم در ادامه به  معرفی 4 مورد از مهم ترین این نقش ها که می توانند انقلاب بزرگی در کسب و کارتان ایجاد کنند ، بپردازیم.

به صفر رسیدن میزان تلفات

پرورش مرغ نیاز به مراقبت های بالا از گله دارد. مرگ و میر و  تلف شدن پرندگان خسارت شدیدی به سرمایه شما وارد می کند. یکی از نقش هایی که استفاده از قفس در کاهش هزینه ها دارد، مراقبت از گله مرغ است. استفاده از قفس باعث می شود، سرمای کمتری به پرندگان برسد، به شکلی که از پا در نیایند. علاوه بر سرما، عوامل دیگری مانند آلودگی می توانند در مرگ و میر پرندگان موثر باشند. استفاده از قفس باعث می شوند کمترین میزان آلودگی به پرندگان برسد. همین امر می تواند باعث کاهش چشمگیر تلفات در گله شما شود. چند عامل دیگر مانند کاهش بیماری ها، در امان نگه داشتن پرندگان در برابر حشرات مزاحم و غیره از دیگر تاثیرات مثبت استفاده از قفس است که می تواند میزان تلفات را به صفر برساند.

به صف رسیدن میزان تلفات با استفاده از قفس
به صف رسیدن میزان تلفات با استفاده از قفس

بیشتر بخوانید: ویتامین های مورد نیاز مرغ + [ مهمترین و کاربردی ترین ویتامین کدام است؟ ]

جلوگیری از شکسته شدن تخم مرغ ها

بخش عمده ای از سود پرورش پرندگان تخم گذار به فروش تخم باز می گردد. اما کنترل نادرست و هدایت غلط تخم ها باعث شکستگی آن ها می شود و می تواند باعث خسارت به شما شود. برای اینکه بدون آسیب به تخم ها آن ها را به فروش برسانید باید از قفس استفاده کنید. قفس می تواند شرایط ایده آل برای انتقال تخم ها را فراهم کند و بدون شکستگی آن ها را برای بسته بندی برساند. در پرورش مرغ به روش سنتی همواره شاهد شکستگی تخم ها توسط عامل های بیرونی بوده ایم. اما استفاده از قفس برای مرغ تخم گذار می تواند سلامت تخم ها را تضمین کند و شما بدون خسارت دیدن محصول خود را بفروشید. استفاده از قفس در پرورش مرغ در نشکستن تخم ها نقش بسزایی را ایفا می کند.

استفاده از قفس 1
استفاده از قفس 1

بیشتر بخوانید: تکنیک های افزایش وزن مرغ گوشتی

صرفه جویی برای استخدام کارکنان

استفاده از قفس باعث می شود شما بتوانید تعداد بالایی از پرندگان را به راحتی مدیریت کنید. معمولا پرورش دهندگانی که پرندگان را در سالن و بر کف زمین نگهداری می کنند، مجبور می شوند تا هزینه هایی را برای استخدام افرادی کنند که از گله مرغ مراقبت کنند. استفاده از قفس برای پرورش باعث حذف این هزینه ها می شود. شما می توانید به کمک قفس، با استفاده از کمترین افراد، بیشترین میزان پرنده را نگهداری و مدیریت کنید. حذف هزینه اضافی برای استخدام کارکنان یکی از مهم ترین نقش ها استفاده از قفس در کاهش هزینه ها است. پس سعی کنید با یک انتخاب هوشمندانه، به بیشترین میزان سود آوری برسید.

ایجاد امکان پرورش بیشتر

برخی از پرورش دهندگان، فضای کافی را برای پرورش در اختیار ندارند. به نظر شما چگونه می شود در فضایی کوچک تر، به کسب و کاری بزرگتر و در نهایت سود بالاتری رسید. استفاده از قفس این امکان را به شما میدهد که تعداد بیشتری پرنده را در یک مکان و بدون دردسر پرورش دهید. انتخاب هوشمندانه شما برای سبک پرورشی تان باعث می شود تا به میزان سود بالاتری دست پیدا کنید. پس سعی کنید قبل از آغاز کار، قفس های مناسب پرنده خود را تهیه کنید. اما یکی از مهم ترین معضلات پرورش دهندگان، یافتن قفس های مناسب و استاندارد است. استفاده از قفس در پرورش مرغ بع شما امکان پرورش بیشتر می دهد. چگونه می توان با کیفیت ترین قفس های نگهداری مرغ را با قیمت مناسب خریداری کرد؟

قفس 2 طبقه مرغ
قفس 2 طبقه مرغ

خرید قفس شرکت پرآور صنعت

شرکت پرآور صنعت یکی از بزرگترین تولید کنندگان قفس مرغ در سراسر کشور است. شما میتوانید  قفس های تولیدی شرکت پرآور صنعت که طبق اصول استاندارد ساخته شده است را با نازلترین قیمت خریداری کنید. هدف شرکت پرآور صنعت کسب رضایت مشتریان است به همین دلیل سعی شده تا بهترین قیمت گذاری ها انجام شود.

شما برای ما از دیگر تاثیرات مثبت قفس بنویسید

در این مطلب از وب سایت پرآور صنعت سعی کردیم تا برخی از مزایای استفاده از قفس در پرورش مرغ یا همان نقش استفاده از قفس در کاهش هزینه های تولید را برایتان بیان کنیم. با تاثیراتی که استفاده از قفس در کسب و کارتان می گذارد. باید فورا پرورش به کمک قفس را جایگزین روش های سنتی کنید. شما میتوانید در انتهای این مطلب و در بخش نظرات، تمامی دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید همچنین می توانید از دیگر مزایایی که استفاده از قفس در پرورش دارند نیز برای ما بنویسید.

طاعتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *