صفر تا صد شناخت سن تخم گذاری کبک

سن تخمگذاری کبک

در این مطلب از سایت پرآور صنعت قصد داریم شما را با سن تخم گذاری کبک (quebec laying age) به طور کامل آشنا کنیم. اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید از طریق پرورش کبک و فروش تخم آ« به درآمدزایی بالایی برسید، توصیه می‌کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. در این مطلب سایت پرآور صنعت تخم گذاری کبک، مناسب ترین زمان برای تخمگذاری کیک، تاثیر تغذیه در تخمگذاری کبک را مورد بررسی قرار خواهیم داد. توصیه می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. برای مطالعه این مطلب فقط 5 دقیقه زمان کافی است.

سن تخمگذاری کبک
سن تخمگذاری کبک

بیشتر بخوانید: پرورش کبک با شیوه های اصولی را در پرآور صنعت فرا بگیرید

سن تخم گذاری کبک

کبک ها از دسته پرندگانی هستند که می توانند با پرورش مناسب سود خوبی از تخم گذاری به شما برسانند اما برای تشخیص سن تخمگذاری کبک لازم است اطلاعاتی کسب کنید. معمولا این پرندگان از 7 ماهگی پس از تولد شروع به تخم گذاری خواهند کرد.

البته زمان شروع تخم گذاری کبک به شرایط محیطی که در آغاز تولد برای آن فراهم کرده اید نیز بستگی دارد. شروع سن تخم گذاری کبک و همچنین میزان تخم گذاری آن تا حدودی بسته به نوع پرورش شما نیز می باشد. هرچه از روش های مناسب تری برای تخم گذاری استفاده کنید و شرایط ایده آل تری را برای تخم گذاری کبک ها فراهم کنید، سود بیشتری نصیبتان خواهد شد. این زمان اعلام شده 7 ماهه که برای شروع سن تخم گذاری کبک ها برایتان گفتیم تابع نحوه پرورش شما نیز می باشد. پس سعی کنید با استفاده از روش های اصولی عمل پرورش را انجام دهید تا کبک ها در سن درستی و زودتر تخم گذاری کنند.

سن کبک تخمگذار
سن کبک تخمگذار

بیشتر بخوانید: کبک کوهی

کبک چند ماهه برای تخم گذاری مناسب تر است؟

بسیاری از افراد مایلند که سرمایه خود را به خرید کبک اختصاص می دهند. اگر جز این دسته از افراد هستید، شرکت پرآور صنعت به کمک شما آمده است. اگر شما قصد دارید کبک ها را برای تخم گذاری آماده کنید و از این طریق سود مناسبی را کسب کنید، بهتر است کبک های 5 ماهه را خریداری نمایید. 5 ماهگی بهترین زمان برای خرید کبک است. پس از خرید با رسیدگی هایی که در کوتاه مدت انجام می دهید می تواند کبک ها را برای تخم گذاری آماده کنید. البته سعی کنید از فاقد بیمار بودن این پرندگان نیز اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت تمامی سرمایه شما هدر خواهد رفت.

تاثیر تغذیه در سن تخم گذاری کبک

تغذیه یکی از عواملی است که می تواند در تعیین سن تخم گذاری کبک موثر باشد. پرورش کبک به دو صورت می باشد. کبک هایی که در صحرا ها زندگی می کنند می توانند از گیاهان، دانه ها و حشرات مختلف برای تغذیه خود استفاده کنند. اما در پرورش کبک به صورت صنعتی باید جیره غذایی مناسبی را برای این پرندگان تعیین کنید.

سعی کنید برای تغذیه این پرندگان از خوراکی های کنسانتره مثل: سویا و ذرت استفاده کنید. زیرا نقش جیره غذایی در سن تخمگذاری کبک موثر است. همچنین اگر شما از تغذیه بهتر و با کیفیت تری را برای این پرندگان در نظر بگیرید هم باعث افزایش تخمگذاری آنها خواهد شد و هم می تواند بدن آن ها را در برابر بیماری های مختلف مقاوم تر کند. این مسئله به طور غیر مستقیم در افزایش تخمگذاری کبک ها موثر است. چرا که هر چه بدن قوی تری داشته باشند، راحت تر می توانند تخم بگذارند.

تاثیر تغذیه در سن تخم گذاری کبک
تاثیر تغذیه در سن تخم گذاری کبک

بیشتر بخوانید: تخم کبک

نقش قفس در سن تخم گذاری کبک

قفس در پرورش کبک به صورت صنعتی اهمیت فراوان دارد. قفس جزو عوامل محیطی است که هر چه شرایطش بهتر و بیشتر باشد می تواند تاثیر زیادتری در سن تخم گذاری کبک ها داشته باشد. شما باید قفس هایی را برای نگهداری کبک ها تهیه کنید که این پرندگان در آن آزاد باشد و ویژگی های یک قفس استاندار را دارا باشد. تهیه و خرید قفس ایده آل کار سختی است زیرا باید شرکتی را بیابید که این قفس ها را با بهترین متد های روز تولید کند. هر چه محل نگهداری یا همان قفس کبک ها بهتر و ایده آل تر باشد، تاثیر بالا تری بر شروع سن تخم گذاری کبک ها می گذارد.

شرکت پرآور صنعت با تولید قفس های مخصوص نگهداری کبک توانسته این مشکل را برای کسانی که علاقه مند به پرورش کبک هستند برطرف کند. این قفس های تولیدی تمامی شرایط ایده آل زندگی کبک ها را دارند. پس با خیال آسوده می توانید این قفس ها را تهیه کرده و از آن استفاده کنید. از دیگر مزیت هایی که خرید از شرکت پرآور صنعت دارد، قیمت مناسب این قفس ها است. برای اینکه سود بیشتری از تخمگذاری کبک داشته باشید لازم است هزینه های خود را کم کنید. اما فراموش نکنید که مقدار هزینه مناسب نباید تاثیر منفی بر کیفیت کار شما بگذارد. شرکت پرآور صنعت با در نظر گرفتن این مورد، اقدام به یک قیمت گذاری مناسب و به صرفه برای مشتریان عزیز کرده است.

شما برای ما از سن تخمگذاری کیک بنویسید

در این مطلب از سایت پرآور صنعت شما را با عواملی که می‌تواند باعث شناخت سن تخمگذاری کبک شود آشنا کردیم. چنانچه جای گزینه ای را در بین گزینه‌ های گفته شده خالی دید می‌توانید از طریق قسمت نظرات آن را با ما در میان بگذارید. همچنین می توانید تجربه خود در این باره را به صورت متن در قسمت نظرات بارگذاری کنید. امیدواریم از این مطلب سایت پرآور صنعت به بهترین شکل استفاده کرده باشید.

سوالات متداول

کبک از چه سنی شروع به تخمگذاری می کند؟

7 ماهگی

کبک چند ماهه برای تخم گذاری مناسب تر است؟

5 ماهگی

کبک در سن تخم گذاری چه غذایی را مصرف می کند؟

خوراکی های کنسانتره مثل: سویا و ذرت

طاعتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *