صادرات تخم و گوشت مرغ

صادرات تخم و گوشت مرغ

رونق در تولید گوشت و تخم مرغ در سالهای اخیر باعث شده افراد بسیار زیادی به فکر صادرات این دو محصول باشند. صادرات تخم و گوشت مرغ در داخل کشور به کشورهای بسیار زیادی چون روسیه، امارات، کویت، ارمنستان، قطر، افغانستان، عمان و عراق صورت می گیرد. علاوه بر کشورهای گفته شده دو کشور نیز هستند که از محصولات خاص مانند پای مرغ استفاده می کنند. کشور تایلند و چین از پای مرغ نسبت به سایر محصولات و فرآورده های مرغ بیشتر استقبال می نمایند.

با توجه به رونق صادرات فرآورده های مرغ شرکت های بسیار زیادی به این فکر افتادند که صادرات گوشت و تخم مرغ را انجام دهند. اما در بین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند این شرکت پرآور صنعت بود که توانست با استفاده از به کارگیری استانداردهای روز دنیا و ارائه محصولات بی نظیر نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد. شرکت پرآور صنعت بهترین و بی نظیر ترین محصولات را برای صادرات گوشت و تخم مرغ در نظر گرفته است. چنانچه شما دوست دارید در این زمینه فعالیت کنید، ما را در این مطلب دنبال کنید. شما را به طور کامل با صادرات تخم و گوشت مرغ آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چه عواملی در صادرات گوشت و تخم مرغ تاثیر گذار خواهد بود؟

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که صادرات تخم و گوشت مرغ را تحت تاثیر قرار می دهد. به طور کلی شما هر فرایندی را که در پرورش مرغ انجام میدهید می تواند به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر صادرات شما تاثیر گذار باشد و تغییراتی را ایجاد نماید. از جمله عواملی که می‌تواند بر پرورش مرغ و صادرات محصولات این پرنده تاثیرگذار باشد، می توان به مواردی چون دان مرغ، استفاده از تجهیزات، استاندارد بودن مرغداری ها و بسیاری دیگر از عوامل اشاره کرد. به طور کلی شما باید شرایطی را برای مرغ ها فراهم آورید تا بتوانند به بهترین شکل رشد پیدا کنند و محصولات بی‌نظیری را از خود به جای بگذارند.

صادرات تخم و گوشت مرغ
صادرات تخم و گوشت مرغ

حتما بخوانید: طرح توجیهی مرغداری + [ از صفر تا صد ]

از دیگر عواملی که می تواند صادرات گوشت و تخم مرغ را تحت تاثیر قرار دهد می توان به نوع بسته بندی شما، جداسازی اجزای مرغ از هم، استفاده از تجهیزات نوین جهت تولید تخم مرغ، رعایت اصول بهداشتی و در نظر گرفتن تورم اشاره کرد.

چنانچه شما عامل دیگری را می شناسید که می‌تواند بر صادرات تخم و گوشت مرغ تاثیرگذار باشد آن را از طریق قسمت نظرات با ما و سایر مخاطبین سایت پرآور صنعت در میان بگذارید.

صادرات گوشت مرغ

به دلیل تنوع بسیار بالایی که گوشت مرغ دارد بسیاری از افراد صادرات گوشت مرغ را به صادرات تخم مرغ ترجیح می دهند. صادرات گوشت مرغ به صورت بسته بندی مرغ کامل، ران، سینه، ران و سینه صورت می گیرد. این تنوع می تواند صادرات گوشت مرغ را دستخوش تغییرات دلنشینی کند.

صادرات گوشت و مرغ نسبت به گذشته دچار تغییرات مثبتی بوده است. این تغییرات به شکلی قابل توجه و چشمگیری است که بسیاری از پرورش دهندگان مرغ به جای تامین بازار داخلی میل بسیار زیادی به صادرات دارند. روند رو به رشد در صادرات گوشت می تواند باعث درآمد زایی و ارزآوری چشمگیری شود.

صادرات تخم مرغ

به همان اندازه که صادرات گوشت مرغ می‌تواند به ارز آوری و سودآوری کمک کند صادرات تخم مرغ نیز می تواند درآمد زایی بالایی را با خود به همراه داشته باشد. از آنجایی که صادرات تخم مرغ رونق بسیار زیادی پیدا کرده است شما میتوانید با فراهم آوردن شرایط استاندارد برای پرورش و ایجاد تخم مرغ ها با کیفیت  و سلامت کامل حجم بسیار زیادی از این بازار را نصیب خود کنید.

صادرات گوشت و تخم مرغ
صادرات گوشت و تخم مرغ

برای صادرات گوشت و تخم مرغ باید چه مجوزهایی را در نظر بگیریم؟

برای اینکه بتوانید صادرات گوشت و تخم مرغ را با بهترین فرایند پشت سر بگذارید باید مجوز های لازم را از وزارت جهاد کشاورزی دریافت کنید. همچنین در نظر گرفتن قوانین گمرک در این مسئله می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد. سومین سازمانی که باید برای صادرات گوشت و تخم مرغ از آن مجوز های لازم را به دست آورید تاییدیه های بهداشتی از سازمانهای مربوطه است.

کیفیت بسیار بالای گوشت و تخم مرغ های تولید شده در واحد های زیر مجموعه و تحت نظارت شرکت پرآور صنعت

شرکت پرآور صنعت جزو چه شرکت هایی است که توانسته با ارائه محصولات بی نظیر نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد. این شرکت با به کارگیری استانداردهای روز دنیا و افراد متخصص توانسته محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کند. شرکت پرآور صنعت با زیر مجموعه های بسیار زیادی جهت صادرات تخم و گوشت مرغ همکاری می کند.کیفیت بسیار بالای گوشت و تخم مرغ های تولید شده در واحد های زیر مجموعه و تحت نظارت شرکت پرآور صنعت باعث شده روز به روز به متقاضیان خارجی و بین المللی این شرکت افزوده شود.

بزرگترین صادر کننده گوشت و تخم مرغ به دنیا

همانطور که در ابتدای مطلب نیز به آن اشاره کردیم شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه صادرات گوشت و تخم مرغ به سایر کشور ها فعالیت می کنند. اما این شرکت پرآور صنعت است که توانسته با ارائه خدماتی بی نظیر سایر شرکت ها سبقت بگیرد. شما هم جزو شرکت هایی هستید که دوست دارید صادرات تخم مرغ و گوشت مرغ سراسر دنیا را تجربه کنید توصیه می‌کنیم این کار را به دست شرکت پرآور صنعت بسپارید تا در اسرع وقت و با بالاترین راندمان کاری این کار را انجام دهد.

شرکت پرآور صنعت با روابط عمومی و بین المللی این آمادگی را دارد که در راستای صادرات تخم و گوشت مرغ به سایر کشور ها شما را یاری نماید.

صادرات تخم و گوشت مرغ
صادرات تخم و گوشت مرغ

حتما بخوانید: فروش قفس مرغ و قفس بلدرچین در آذربایجان

شما برای ما از صادرات گوشت و تخم مرغ بنویسید

در این مطلب از سایت پرآور صنعت سعی کردیم شما را با صادرات گوشت و تخم مرغ و همچنین بزرگترین صادر کننده این محصولات آشنا کنیم. اگر شما هم در این زمینه فعالیت دارید و تجربیات متفاوتی را در این زمینه کسب کرده اید می توانید از طریق قسمت نظرات و تجربیات خود را در اختیار ما و سایر مخاطبین سایت پرآور صنعت قرار دهید.

سوالات متداول

چه عواملی در صادرات گوشت و تخم مرغ تاثیر گذار خواهد بود؟

عواملی که می‌تواند بر پرورش مرغ و صادرات محصولات این پرنده تاثیرگذار باشد نوع بسته بندی شما جداسازی اجزای مرغ از هم استفاده از تجهیزات نوین جهت تولید تخم مرغ رعایت اصول بهداشتی و در نظر گرفتن تورم

بزرگترین صادر کننده گوشت و تخم مرغ به دنیا کدام شرکت است؟

شرکت پرآورصنعت

برای صادرات گوشت و تخم مرغ باید چه مجوزهایی را در نظر بگیریم؟

وزارت جهاد کشاورزی در نظر گرفتن قوانین گمرک

طاعتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *