فروش قفس بلدرچین در گلستان + [ صنعتی و جنس گالوانیزه گرم ]

قفس بلدرچین در گلستان

سایت پراور صنعت فروش قفس بلدرچین در گلستان را به صنعتی و جنس گالوانیزه گرم پشتیبانی می کند. اگر دوست دارید کسب و کار پرورش بلدرچین خود را در استان زیبا و سرسبز گلستان آغاز کنید. توصیه می نماییم این مطلب از سایت پراور صنعت را مورد مطالعه قرار دهید. پراور صنعت در این مطلب به شما خواهد گفت که چه نوع قفس بلدرچین در گلستان را انتخاب کنید که بهترین بازخورد را برای شما داشته باشد.

استان گلستان را بشناسید

استان گلستان به مرکزیت گرگان از شمال به جمهوری ترکمنستان، از سمت جنوب به سمنان و همچنین از شرق به استان خراسان شمالی و از سمت غرب به استان مازندران و دریای خزر منتهی میشود. استان گلستان با وسعت ۲۲۰۲۲ کیلومتر مربع، ۳۳٫۱ درصد مساحت کل کشور را به خود اختصاص داده است، بلندترین قله استان، کوه شاهوار است که با ارتفاع ۳۳۲۰ متر در جنوب غربی استان قرار دارد.بخش زیادی از این استان را جلگه ها تشکیل میدهد که این قسمت با دو نوع آب و هوا، بیش از دو سوم از وسعت این جلگه ها را آب و هوای خشک و نیمه خشک تشکیل میدهد، هر چه به سوی شمال و مرز ترکمنستان پیش میرویم، خشکی این مناطق بیشتر میشود.

در حدود یک سوم که همانند یک نوار سبز رنگ میان قسمت های کوهستانی در جنوب قرار گرفته است، دارای آب و هوای معتدل و مستعد کشاورزی میباشد، در زمستان به بارندگی و در تابستان به افزایش رطوبت و شرجی شدن هوای استان می‌انجامد.

چرا استان گلستان؟

بر اساس تحقیقات انجام گرفته توسط کارشناسان شرکت پرآور صنعت، راه اندازی سالن های پرورش طیور به ویژه پرورش بلدرچین در گلستان، سود آوری بالایی دارد و از جهتی دیگر موجب اشتغال بسیاری از افراد میشود، کشاورزی و دامپروری پایه‌های اقتصاد استان را تشکیل می‌دهد. پرورش ماکیان به‌ ویژه پرورش مرغ، پرورش کرم ابریشم نیز در استان انجام می‌شود، همچنین ماهی‌گیری در خلیج گرگان و بخش‌های غربی دریای خزر صورت می‌گیرد.

حتما بخوانید : مزایای استفاده از قفس های صنعتی در پرورش بلدرچین و کبک


چرا پراور صنعت؟

کارخانه پرآور با 14 سال سابقه درخشان اولین و بزرگترین تولید کننده قفس های ضد زنگ و قابل شستشو پرورش طیور در ایران بوده و تاکنون فارم های بسیار بزرگی را در سراسر کشور عزیزمان و حتی در کشورهای همسایه تجهیز نموده است، از تولیدات این کارخانه میتوان به قفس بلدرچین، قفس کبک، قفس مرغ، قفس قرقاول در دو نوع تخمگذار و گوشتی اشاره کرد.

حتما بخوانید : انواع قفس بلدرچین

1) 100 درصد ضد زنگ و قابل شستشو ، دارای 10 سال ضمانت زنگ زدگی
2) جنس تمام قفس گالوانیزه گرم کششی
3) دارای سیستم آبخوری تمام اتومات با 2 سال ضمانت
4) طراحی علمی و مهندسی مطابق با استاندارد های روز دنیا
5) 100 درصد تولید کارخانه و تمام صنعتی
6) ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن

طاعتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *