انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین

انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین

زمانی پرورش بلدرچین برای شما سودمند خواهد بود که بتوانید به بهترین شکل محصولات به دست آمده از این پرنده را ارائه کنید. یکی از محصولاتی که باید به وسیله بسته بندی های زیبا و منحصر به فرد آن را ارائه نماید، تخم بلدرچین است. کسانی که تخم بلدرچین را در صدر کارهای خود برای درآمدزایی قرار دادند به خوبی می‌دانند بدون استفاده از انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین به هیچ عنوان نمی تواند تخم بلدرچین را برای جذب متقاضیان بیشتر به بازار عرضه کنند. از این رو در این مطلب از سایت پرآور صنعت قصد داریم شما را با انواع ظروف و پاکت های بسته بندی تخم بلدرچین آشنا کنیم تا شما بتوانید با استفاده از پک های بسته بندی مناسب محصولات بی نظیری را به بازار عرضه نماید.

یک نکته بسیار مهم: این است که شما ابتدا باید کیفیت تخم بلدرچین ها را بالا ببرید و سپس از بسته بندی زیبا استفاده کنید. توجه داشته باشید بسته بندی زیبا بدون داشتن و محصولات باکیفیت هیچ ماندگاری در مشتری را برای شما در بر نخواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید. مطالعه این مطلب ۴ دقیقه زمان نیاز دارد.

انواع ظروف بسته بندی تخم بلدرچین

۱۲ عددی (در درجه بندی مختلف)

۱۴ عددی مدل ماهواره ای

۱۵ عددی مدل هایپر مارکتی

۱۸ عددی مدل صدفی

۲۵ عددی مدل خانواده

۷۲ عددی ساده (مخصوص برای حمل و نقل)

در ادامه مطلب هر یک از انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین گفته شده در این قسمت را مورد بررسی قرار خواهیم داد. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین
انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین

حتما بخوانید: غذای بلدرچین چیست ؟ + [ تغذیه بلدرچین ]

ظروف ۱۲ عددی تخم بلدرچین

ظروف ۱۲ عددی تخم بلدرچین را شما می توانید در درجه بندی مختلف از بازار تهیه کنید. چنانچه کیفیت محصولات ارائه شده برای شما بسیار مهم است می توانید از ظروف ۱۲ عددی تخم بلدرچین با درجه بندی یک استفاده کنید. چنانچه مدیریت هزینه ها را در ذهن می پرورانید می‌توانید از این ظروف با درجه بندی دو استفاده نمایید. در هنگام تهیه این ظروف توجه داشته باشید که میزان شفافیت لازم برای ارائه محصول را داشته باشد. این نوع ظروف به شکل مستطیل خواهند بود.

ظروف ۱۴ عددی مدل ماهواره ای تخم بلدرچین

 ظروف ۱۴ عددی مدل ماهواره ای تخم بلدرچین از هفت ستون پایه ای برخوردار است که استحکام آن ها را بالا میبرد. شما می توانید از دو مدل شفاف و زرد آن استفاده نمایید. از لحاظ ظاهری ظروف ماهواره‌ای نسبت به ظروف ساده از شکل زیباتری برخوردار هستند و مخاطبین را برای بیشتر جذب خواهند کرد. با استفاده از ظروف ماهواره ای می توانید در هر کارتن حدود ۶۰۰ عدد تخم بلدرچین جای دهید.

ظروف ۱۵ عددی مدل هایپر مارکتی

ظروف ۱۵ عددی مدل هایپرمارکتی شبیه به مدل های ۱۲ عددی است اما این مدل ها از کیفیت بالاتری نسبت به مدل های ۱۲ عددی برخوردار هستند. اکثر کسانی که از این مدل در بین انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین استفاده می کنند، محصولات خود را به هایپر مارکت ها و سوپرمارکت های بزرگ ارائه می دهند. مدل هایپرمارکتی برای بسته بندی اتوماتیک بسیار کارآمد خواهد بود.

انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین
انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین

حتما بخوانید: پرورش بلدرچین به صورت ۱۰۰% کاربردی + [ تکنیک های سودآور ]

ظروف ۱۸ عددی مدل صدفی

از دیگر انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین که آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، مدل صدفی است. در مدل های صدفی شما می توانید ۱۸ عدد تخم بلدرچین را جای دهید. مدل های صدفی ستونهای هسته مرکزی دارند و جز لوکس ترین و زیباترین ظروف و پاکت های بسته بندی محسوب می شوند. در این مدل از انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین، تخم بلدرچین ها به صورت خوابیده بسته بندی خواهند شد. این در صورتی است که در سایر بسته بندی ها شما تخم بلدرچین را به صورت ایستاده استفاده خواهید کرد.

پک  ۲۵ عددی مدل خانواده تخم بلدرچین

بزرگترین پک در انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین مدل ۲۵ عددی آن است. این پک به منظور استفاده خانوار طراحی شده است. معمولا خانواده هایی با جمعیت ۴ نفر به بالا تعداد تخم بلدرچین هایی که استفاده میکنند از سایر خانوار و افراد مجرد بیشتر است. پک های ۲۵ عددی مدل خانواده تخم بلدرچین به منظور استفاده از این افراد طراحی شده است.

انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین
انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین

حتما بخوانید: پرورش بلدرچین در خانه از ۰ تا ۱۰۰ + [ رایگان و کاربردی ]

۷۲ عددی ساده (مخصوص برای حمل و نقل)

آخرین مورد از انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین که آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، پک ۷۲ عددی ساده است. این پک ها بیشتر مخصوص حمل و نقل بوده و برای حمل و نقل از آنها استفاده می کنند.

شما برای ما از انواع ظروف و برگ های بسته بندی تخم بلدرچین بنویسید

در این مطلب از سایت پرآور صنعت سعی کردیم شما را با انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین به صورت کامل آشنا کنیم. شما می توانید با توجه به نوع نیاز خود یکی از ظروف گفته شده را انتخاب کرده و با توجه به آن محصول خود را به بازار عرضه نماید. آنچه شما جز فعالان در زمینه پرورش بلدرچین و ارائه تخم بلدرچین هستید می توانید از طریق قسمت نظرات تجربیات خود را در اختیار ما و سایر مخاطبین سایت پرآور صنعت قرار دهید. چنانچه شما جزو کسانی هستید که انواع ظروف و پک های بسته بندی تخم بلدرچین را تولید می کنید نظرات خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید

سوالات متداول

انواع ظروف بسته بندی تخم بلدرچین را نام ببرید؟

۱۲ عددی (در درجه بندی مختلف) ۱۴ عددی مدل ماهواره ای ۱۵ عددی مدل هایپر مارکتی وغیره

پک های مخصوص برای حمل و نقل تخم بلدرچین کدام نوع است؟

۷۲ عددی ساده

لوکس ترین و زیباترین ظروف و پاکت های بسته بندی تخم بلدرچین کدام است؟

ظروف ۱۸ عددی مدل صدفی

طاعتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *