چرا بلدرچین؟

چرا بلدرچین را برای پرورش انتخاب کنیم؟

بر کسی پوشیده نیست که پرورش ‌بلدرچین می‌تواند سودآوری بسیار زیادی داشته باشد. آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا پرورش ‌بلدرچین همیشه با سودآوری زیادی همراه بوده است؟ در این مطلب از سایت پرآور صنعت قصد داریم به شما بگوییم که چرا بلدرچین را باید برای پرورش انتخاب کرد؟  به نظر شما چرا بلدرچین؟  چرا پرنده صنعتی دیگری را برای پرورش انتخاب نکنیم؟ جواب این سوال بسیار ساده است!!! اگر دوست دارید به جواب این سوال دست پیدا کنید با ما در ادامه مطلب همراه باشید. مطالعه این مطلب به 7 دقیقه زمان نیاز دارد.

گوشت بلدرچین

یکی از دلایلی که می توان با اکتفا به آن گفت که چرا بلدرچین؟ گوشت آن است. گوشت بلدرچین از خواص بسیار زیادی برخوردار است. برای اینکه با خواص گوشت بلدرچین بیشتر آشنا شوید، می توانید به مطالب دیگر سایت ها درباره خواص گوشت بلدرچین مراجعه کنید. با استفاده از گوشت بلدرچین می توانید انواع غذاهای سالم را تجربه کنید. کسانی که در پی گزینه مناسبی برای جایگزینی گوشت مرغ هستند گوشت بلدرچین می تواند بهترین گزینه برای آنها باشد. با توجه به اینکه مردم رفته رفته به محصولات ارگانیک روی می آورند گوشت بلدرچین با توجه به ارگانیک بودنش می تواند یکی از گزینه ‌های انتخابی متقاضیان باشد. گوشت بلدرچین رفته رفته جای گوشت مرغ را به علت نبود ویتامین و پروتئین کافی بر سر سفره های ایرانیان خواهد گرفت. از این رو پرورش بلدرچین گوشتی می تواند یکی از راه های پردرآمد به شمار رود.

تخم بلدرچین

عامل بعدی که می ‌تواند جواب سوال چرا بلدرچین؟ باشد، تخم بلدرچین است. تخم بلدرچین با توجه به خواص بسیار زیادی که دارد مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است. تخم بلدرچین کم کم جایگزین تخم مرغ های صنعتی بی کیفیت می ‌شود. با توجه به اینکه هر بلدرچین بیش از 250 تخم در سال از خود به جای می گذارد، پرورش این پرنده می تواند سودآوری خاص خود را داشته باشد.

رشد در فضاهای کوچک تر

کسانی که بلدرچین را برای پرورش انتخاب می کنند به خوبی می دانند بلدرچین جز پرندگان کوچک جثه است که می ‌تواند در فضاهای کوچک نیز رشد کند. رشد در فضای کوچک هزینه بالای ساخت و ساز را کاهش داده و به پرورش دهنده کمک می‌کند تا بتواند کسب و کار خود را در فضای بسیار کوچک نیز انجام دهد. می توانید پرورش بلدرچین را در یک اتاق ۱۲ متری با استفاده از قفس بلدرچین آغاز کنید و نگرانی از این بابت نداشته باشید. سازه های کوچک به کمک شما خواهد آمد. دومین چرایی انتخاب بلدرچین نیز مشخص شد با ما همراه باشید تا سومین عامل مهم در انتخاب بلدرچین ها را مورد بررسی قرار دهیم.

چرا بلدرچین
چرا بلدرچین

مقاوم بودن بلدرچین در برابر بیماریها

مقاوم بودن بلدرچین در برابر بیماری ها یکی دیگر از پاسخ های سوال، چرا بلدرچین؟ است. معمولاً بلدرچین جز پرندگانی به شمار می‌ رود که در مقابل بیماریها از خود مقاومت نشان می دهند. با رعایت اصولی مانند فراهم کردن غذای بلدرچین ، ویتامین ها، پروتئین ها، مواد معدنی و داروهای مورد نیاز می‌توانید از ابتلا بلدرچین ها به بیماری جلوگیری کنید. با توجه به اینکه بلدرچین می تواند در برابر بیماری‌ها مقاومت کند شما نیز می توانید با اطمینان بیشتری دست به پرورش ان بزنید. توجه داشته باشید هر چقدر خطر کسب و کار شما کمتر باشد، میزان اطمینان و ایمان شما را به کسب و کار بیشتر خواهد بود. بلدرچین با توجه به شرایطی که دارد می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که شما می توانید به حداکثر سود در رشد آن برسید

رشد سریع

معمولاً بلدرچین ها رشد سریع تری نسبت به سایر پرنده ها دارند. کسانی که بلدرچین را برای پرورش انتخاب می کنند به خوبی بر این واقفند که بعد از چهل روز می توانند از گوشت آن برای ایجاد درآمد استفاده نمایند. رشد سریع به شما کمک می کند تا سریعتر سرمایه اولیه خود را به دست آورید و به سودآوری برسید.

چرا بلدرچین
چرا بلدرچین

غیر آزار بودن

 از دیگر پاسخ هایی که میتوان به آن اکتفا کرد غیر آزاری بودن بلدرچینها است. بلدرچین ها معمولاً در فضای امن به راحتی هرچه تمام تر رشد می یابند و از آلودگی صوتی کمتری نیز برخوردار هستند.

مجوز نداشتن در تعداد کم

از مهمترین دلایل انتخاب بلدرچین برای پرورش احتیاج نداشتن به مجوز در تعداد پایین است. بسیاری از طیور برای پرورش در تعداد پایین و بالا نیاز به مجوز از سازمان های مختلف دارند این در حالی است که بلدرچین ها را در کمتر از 1000 قطعه می توانید بدون مجوز به پرورش آنها بپردازید. طی نکردن سیکل مجوز می تواند از لحاظ زمانی بسیار برای شما سودمند باشد.

شما برای ما از دلایل انتخاب بلدرچین بنویسید

در این مطلب از سایت پرآور صنعت به سوال چرا بلدرچین؟ پاسخ دادیم. چنانچه شما دلیل قانع‌کننده‌ای برای انتخاب بلدرچین دارید آن را از طریق قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین از طریق قسمت نظرات میتوانید سوالات خود در این باره را از پشتیبانان سایت پرآور صنعت بپرسید تا آنها در اسرع وقت به سوالات شما به طور کامل پاسخ دهند. امیدواریم از این مطلب نهایت لذت را برده باشید.

سوالات متداول

چرا بلدرچین؟

بلدرچین فواید بسیار و سوداوری دارد که پراور صنعت به این عوامل به طور کامل پرداخته است، توصیه می کنیم این مطلب را مورد مطالعه قرار دهید.

آیا بلدرچین ها در برابر بیماری مقاوم هستند؟

بله بلدرچین ها در مقابل بیماری ها مقاوم هستند و برای جلوگیری از بیماری نیازی به واکسن های گران قیمت ندارند.

سوددهی بلدرچین ها هر چند روز یک بار است؟

بلدرچین ها معمولا از 40 تا 45 روزگی اماده کشتار هستند و شما می توانید در این بازه زمانی به سوددهی برسید

طاعتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *