وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی + [ مبلغ وام جهاد کشاورزی ]

مبلغ وام جهاد کشاورزی

وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی دغدغه هایی است که بسیاری از روستاییان برای اینکه به شهر مهاجرت نکنند، دارند. وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی می تواند زمینه ساز فعالیت های بسیار زیادی در روستا برای روستاییان باشند. از این رو با وجود این وام، جهاد کشاورزی سعی دارد تولید تخم مرغ و گوشت مرغ را در اکثر روستاها افزایش دهد تا کمبود و نبود محصولات مرغ  دچار اختلال در زندگی روستاییان نشود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که دوست دارید با گرفتن وام کسب و کار جدید را شروع کنید و علاوه بر تامین نیازهای روزانه به درآمدزایی بالایی برسید این مطلب از سایت پرآور صنعت را تا انتها مطالعه کنید. ما در این مطلب از سایت پرآور صنعت به شما خواهیم گفت که مبلغ وام جهاد کشاورزی چقدر است؟ وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی را از چه طریق بگیرید.

بسیاری از سوالات دیگر در این زمینه را پاسخ خواهیم داد تا سوالی در ذهن شما بدون پاسخ نماند. چنانچه در طول مسیر سوالی ذهن شما را درگیر کرد میتوانید در قسمت نظرات سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا پشتیبان سایت ما در اسرع وقت به سایت به سوالات شما پاسخ دهند. مطالعه این مطلب به ۴ دقیقه زمان نیاز دارد.

نکات مهم جهت دریافت وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی

کسانی که دوست دارند وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی را در اختیار داشته باشند ابتدا باید ثبت نام انجام دهند و در این ثبت نام مدارک و شرایطی که جهاد کشاورزی برای آنها در نظر گرفته است را فراهم کند. برای دریافت وام مرغداری سال۱۴۰۱ باید شرایط زیر را در نظر بگیرید تا مبلغ وام به حساب شما واریز شود.

نکته اول

 برای ثبت نام وام مرغداری داشتن مهارت کافی در زمینه پرورش مرغ ضروری است. شما باید بتوانید مراحل پرورش مرغ را به خوبی انجام دهید تا این وام به شما تعلق بگیرد.

نکته دوم

داشتن یک مکان و زمین مناسب برای تاسیس مرغداری ضروری است. توجه داشته باشید این مکان و زمین باید مورد تایید سازمان جهاد کشاورزی قرار بگیرد.

مبلغ وام جهاد کشاورزی
مبلغ وام جهاد کشاورزی

حتما بخوانید: صفر تا صد پرورش مرغ تخمگذار

نکته سوم

دریافت گواهینامه رسمی از سازمان جهاد کشاورزی ضروری است. کسانی که علاقمند به گرفتن وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی هستند باید دوره های فنی حرفه ای که این سازمان در نظر گرفته است را با موفقیت پشت سر بگذارند.

نکته چهارم

مجوزهایی که برای تاسیس مرغداری از سازمان جهاد کشاورزی لازم است را باید دریافت کنید. بدون کسب مجوز به هیچ عنوان نمی توانید از وام جهاد کشاورزی جهت پرورش مرغ بومی استفاده نمایید.

نکته مهم:  توجه داشته باشید برای ثبت نام وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی نیاز به کسب نکات بالا ندارید. برای دریافت آن باید تمامی مراحل را به خوبی پشت سر گذاشته باشید. چنانچه تمامی مراحل بالا را به خوبی انجام داده باشید سازمان جهاد کشاورزی درخواست شما را مورد بررسی قرار می‌دهد و بعد از تایید تمام مواردی که ارائه کردید مبلغ وام به حساب شما واریز خواهد شد.

برای ثبت نام وام جهاد کشاورزی جهت پرورش مرغ بومی چه مدارکی نیاز است؟

چنانچه علاقه مند هستید تا وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی را دریافت کنید ابتدا باید در سایت سیتا ثبت نام نمایید. بعد از اینکه شما مراحل ثبت نام را به درستی به پایان رساندید کمیسیون، پرونده و مدارک شما را به طور کامل بررسی می‌کند. بعد از اینکه مدارک شما مورد تایید سازمان قرار گرفت وام به حساب شما واریز خواهد شد. برای دریافت وام به مدارک زیر نیاز دارید.

مدارک مورد نظر برای دریافت وام مرغداری

  1. کپی از صفحات شناسنامه
  2. کپی کارت ملی
  3. کپی مدارک سازمان تحت حمایت
  4. ارائه برگه درخواست کتبی
  5. ارائه قبض تلفن منزل
  6. ارائه پروانه بهره‌ برداری آب
  7. کارت پایان خدمت (مخصوص آقایان)
  8. ارائه تصویر توسعه
  9. ارائه تصویر مجوزهای محیط‌ زیستی

مبلغ وام جهاد کشاورزی چقدر است؟

۳۰۰ میلیون تومان مبلغ وام جهاد کشاورزی است که به شما تعلق خواهد گرفت.  علاوه بر ۳۰۰ میلیون تومانی که شما می توانید برای وام کشاورزی جهت پرورش مرغ بومی دریافت کنید می توانید از دو وام دیگر جهت تامین سوخت و اصلاح مصرف آب و انرژی استفاده نمایید. برای دریافت این دو نیز باید مدارک مورد نیاز که جهاد کشاورزی از شما می‌خواهد را ارائه کنید و بعد از مدتی مبلغ وام به حساب شما واریز خواهد شد.

مبلغ وام جهاد کشاورزی
مبلغ وام جهاد کشاورزی

حتما بخوانید: پرورش مرغ گوشتی ۱۰۰% کاربردی + [ پرورش مرغ گوشتی در خانه ]

چقدر سرمایه برای تاسیس مرغداری لازم است؟

در سال ۱۴۰۱ دویست میلیون تومان برای تاسیس یک مرغداری مجهز به استانداردهای روز دنیا لازم است. توجه داشته باشید ۲۰۰میلیون تومان باید هزینه در چرخش شما باشد که با آن بتوانید هزینه‌های مانند خرید جوجه، تهیه دان و سایر تجهیزات را تامین نمایید. علاوه بر گزینه های گفته شده هزینه نیروهای کار را نیز در نظر بگیرید. به طور کلی برای شروع پرورش مرغ بومی به ۷۰۰ میلیون تومان پول نیاز دارید تا بتوانید یک مرغداری مجهز را جهت پرورش مرغ در اختیار داشته باشید. توجه کنید سرمایه اولیه در گردش شما بعد از گذشت ۶۰ روز به طور کامل به شما باز خواهد گشت.

برای تاسیس مرغداری چه مراحلی را باید طی نمود؟

برای تاسیس مرغداری جهت گرفتن وام ابتدا باید زمینی به متراژ ۱۰۰۰ متر مربع را برای پرورش مرغ بومی در نظر بگیرید. توجه داشته باشید این زمین باید خارج از شهر باشد. زمینی که از آن استفاده می‌کنید می‌تواند به صورت استیجاری یا خریداری شده باشد. نکته مهم در هنگام انتخاب زمین این است که شما باید به راه های ارتباطی، انشعاب برق ،گاز و آب توجه کنید. چنانچه هر یک از موارد گفته شده را زمین دارا نباشد هزینه های بسیار زیادی را برای شما در بر خواهد داشت.

واحد مرغداری که تاسیس می‌کنید باید دو کیلومتر از سایر مرغداری های اطرافت فاصله داشته باشد. فاصله واحد مرغداری  باید سه کیلومتر دورتر از مناطق مسکونی باشد. در این مواقع سازمان های مربوطه باید جهت احداث مرغداری مجوز های لازم را بدهند در غیر این صورت امکان احداث مرغداری وجود ندارد.

بعد از اینکه زمین مناسب برای مرغداری را در نظر گرفتید حال نوبت احداث آن است. بعد از دیوار چینی ها باید تجهیزات مورد نظر همچون قفس مرغ ، سیستم گرمایشی و سرمایشی، هیتر، سیستم آبخوری و دانخوری را برای تجهیز کردن کامل مرغداری تهیه کنید.

مبلغ وام جهاد کشاورزی
مبلغ وام جهاد کشاورزی

حتما بخوانید: مرغداری گوشتی

شما برای ما عرض وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی بنویسید

در این مطلب از سایت پرآور صنعت شما را به طور کامل با وام جهاد کشاورزی برای پرورش مرغ بومی آشنا کردیم. چنانچه شما راه ها و روش های گوناگون را برای دریافت این وام تجربه کرده اید می توانید از طریق قسمت نظرات و تجربیات خود را در اختیار ما و سایر مخاطبین سایت پرآور صنعت قرار دهید. همچنین از این طریق می‌توانید سوالات مورد نظر خود درباره این وام را با پشتیبان سایت پرآور صنعت در میان بگذارید تا آنها در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهند.

سوالات متداول

برای ثبت نام وام جهاد کشاورزی جهت پرورش مرغ بومی چه مدارکی نیاز است؟

کپی از صفحات شناسنامه کپی کارت ملی کپی مدارک سازمان تحت حمایت ارائه برگه درخواست کتبی وغیره

مبلغ وام جهاد کشاورزی چقدر است؟

۳۰۰ میلیون تومان

چقدر سرمایه برای تاسیس مرغداری لازم است؟

200 تا 700 میلیون تومان

طاعتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *