اهداف پرورش بلدرچین

اهداف پرورش بلدرچین

بر کسی پوشیده نیست که پرورش بلدرچین در بین پرورش پرندگان در رتبه نخست برای رسیدن به درآمدهای کلان و سودآوری کلان قرار دارد. از آنجایی که محصولات این پرنده از سبد خانوار ایرانی به هیچ عنوان حذف نخواهد شد. شما میتوانید پرورش این پرنده را اولویت شروع کسب و کار ها قرار دهید. اولین قدم در پرورش این پرنده مشخص کردن اهداف پرورش بلدرچین است. شما ابتدا باید مشخص کنید که به چه منظور پرورش بلدرچین را انجام می دهید و سپس با توجه به نیاز خود و یا نیاز بازار محصولات مربوطه را به  بازار عرضه کنید. چنانچه با اهداف پرورش بلدرچین آشنا نیستید می توانید این مطلب از سایت پرآور صنعت را تا انتها مورد مطالعه قرار دهید. مطالعه این مطلب به ۳ دقیقه زمان نیاز دارد.

تولید تخم بلدرچین

پرورش بلدرچین هدف های مختلفی دارد. یکی از اهداف پرورش بلدرچین تولید تخم بلدرچین است. از آنجایی که تخم بلدرچین دارای خواص بسیار زیادی است از علاقمندان زیادی نیز برخوردار خواهد بود. از جمله خواص و مزایای تخم بلدرچین می توان به گزینه های زیر اشاره نمود.

 1. یک منبع غنی از ویتامین ها
 2. فسفر ۵ برابری نسبت به تخم مرغ
 3. آهن ۷ برابری نسبت به تخم مرغ
 4. کلسترول پایین 
 5. تقویت حافظه 
 6. سرشار از امگا ۳ 
 7. یک منبع پروتئین مناسب برای ورزشکاران و بدنسازان
 8.  تنظیم خواب 
 9. درمان بیماری کلیوی
 10.  درمان بیماری قلبی
 11.  درمان بیماری گوارشی
 12.  ارگانیک و بدون هیچگونه آنتی بیوتیک

در قسمت بالا شما را با اکثر موارد و خواص و مزایای تخم بلدرچین آشنا کردیم. چنانچه شما خواص و مزایای دیگری در این باره را می شناسید با ما از طریق قسمت نظرات در میان بگذارد.

با توجه به اینکه خواص تخم بلدرچین بسیار بالاست و بازار هدف مناسبی جهت رسیدن به سود و درآمد زایی دارد شما می توانید یکی از اهداف پرورش بلدرچین خود را تولید تخم بلدرچین قرار دهید. برای رسیدن به سود دهی در  ارائه تخم بلدرچین می توانید پرورش بلدرچین تخمگذار را در اولویت قرار دهید. برای پرورش بلدرچین تخمگذار و آشنایی با این کار می توانید به مطلب پرورش بلدرچین تخمگذار مراجعه کنید. ما در این مطلب به طور کامل به شما گفتیم که چگونه پرورش بلدرچین تخمگذار انجام دهید و از این طریق به سوددهی دست پیدا کنید.

اهداف پرورش بلدرچین
اهداف پرورش بلدرچین

تولید گوشت بلدرچین، اهداف پرورش بلدرچین

یکی از مهمترین اهداف پرورش بلدرچین تولید گوشت بلدرچین است.  افرادی که در زمینه پرورش بلدرچین فعالیت می کنند تولید گوشت بلدرچین را مهمترین هدف پرورش بلدرچین می‌دانند و اکثر افرادی که در این زمینه فعالیت می نمایند سعی می کنند با تولید گوشت بلدرچین به درآمدزایی برسند یا به نوبه‌ی تولید گوشت بلدرچین نسبت به تولید تخم بلدرچین همیشه در اولویت بوده است. گوشت بلدرچین به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد روز به روز بر سر سفره های ایرانی جایگاه ویژه تر و بیشتری را پیدا می کند. چه بسا در آینده بسیار نزدیک گوشت بلدرچین جایگزین گوشت مرغ بر سر سفره ها شود.

از جمله خواص و مزایای گوشت بلدرچین می توان به گلیکوژن ذخیره شده در ماهیچه گوشت، بسیار لذیذ، منبع بسیار زیاد فسفر، پروتئین، ویتامین، آهن و روی اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر با خواص گوشت بلدرچین و خواص درمانی و فواید آن برای بدن می توانید به مطلب خواص گوشت بلدرچین مراجعه کنید. ما در این مطلب به طور کامل فوایدی که گوشت بلدرچین برای بدن دارد را مورد بررسی قرار داده ایم.

تولید تخم نطفه دار

سومین هدف از اهداف پرورش بلدرچین تولید تخم مرغ نطفه دار است. بسیاری از کسانی که می‌خواهند پرورش بلدرچین را آغاز کنند نیاز به تهیه تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی دارند. شما می توانید با تولید تخم نطفه دار یکی از کسانی باشید که به این افراد کمک می‌کنند تا کسب و کار خود را آغاز کنند. فروش تخم نطفه دار بلدرچین سود بسیار خوبی خواهد داشت و شما را به درآمد بالایی خواهد رساند. برای تولید تخم مرغ نطفه دار کافیه است بلدرچین های بالغ ماده را با بلدرچین های بالغ نر در یک فضای رشد نگهداری کنید تا بعد از جفت گیری تخم هایی که به دست شما میرسد نطفه دار شود. 

توجه داشته باشید نطفه دار شدن تخم بلدرچین به عوامل و شرایط بسیار زیاد دیگر نیز بستگی دارد. ما در این مطلب به صورت ساده شده شما را با این گزینه آشنا کردیم. شما میتوانید تجربیات خود را در اختیار مخاطبان سایت پرآور صنعت قرار دهید.

تولید جوجه یک یا چند روزه، اهداف پرورش بلدرچین

یکی دیگر از اهداف پرورش بلدرچین تولید جوجه یک یا چند روز است. شما می‌توانید در این روش تخم های نطفه دار و دستگاه جوجه کشی را از مراکز معتبر خریداری کنید و سپس شرایطی را فراهم آورید که تخم های نطفه دار هر چه سریعتر به جوجه یک یا چند روزه تبدیل شود. بعد از تولد جوجه ها شما باید آنها را نگهداری کرده و به بازار ارائه کنید. یکی از اهدافی که می‌تواند شما را به سود مناسبی برساند تولید جوجه یک یا چند روز است.

تولید بلدرچین بالغ

هدف آخر که آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد تولید بلدرچین بالغ است. بسیاری از افراد تولید بلدرچین بالغ را برای استفاده تولیدات مختلفی چون تخم بلدرچین و گوشت بلدرچین انجام میدهند. برخی از افراد نیز پرورش بلدرچین بالغ را به این هدف انجام می دهند که از آنها تخم نطفه دار تولید کنند و با استفاده از فروش آنها به درآمدزایی برسند. 

اهداف کلی در پرورش بلدرچین

توجه داشته باشید تمامی کارهایی که در این مطلب به آن اشاره شد جهت رسیدن به سودآوری و درآمد است. زمانی شما می‌توانید در پرورش بلدرچین به سودآوری کلان و درآمد مناسب بنویسید که بتوانید بعد از تولید مراحل بازاریابی و مدیریت فروش مناسبی را داشته باشید. برای این که به فروش مناسبی در تولید محصولات بلدرچین برسید می توانید از بازاریابان و مدیران و فروش مجرب در این زمینه استفاده کنید. توصیه می کنیم به هیچ عنوان از افراد بی تجربه یا کم تجربه در این زمینه استفاده نکنید زیرا با به فروش رساندن محصولات به هیچ عنوان به درآمدزایی نخواهید رسید و هزینه شما در گردش نخواهد بود.

اهداف پرورش بلدرچین
اهداف پرورش بلدرچین

شما برای ما از اهداف پرورش بلدرچین بنویسید

در این مطلب از سایت پرآور صنعت سعی کردیم شما را با اهداف پرورش بلدرچین آشنا کنیم. شما در این مطلب تمامی راه هایی که می توانید با استفاده از پرورش بلدرچین به سوددهی برسید را دانستید و ما به بهترین شکل آن را مورد بررسی قرار دادیم. شما تجربه متفاوتی در این زمینه دارید می توانید از طریق قسمت نظرات و تجربیات خود را در اختیار ما و سایر مخاطبین سایت پرآور صنعت قرار دهید. همچنین می توانید سوالات خود در زمینه اهداف پرورش بلدرچین، پرورش بلدرچین و راه های رسیدن به سود در این زمینه را با پشتیبانان سایت پرآور صنعت از طریق قسمت نظرات در میان بگذارید تا آنها در اسرع وقت سوالات شما پاسخ دهد.

 سوالات متداول

اهداف پرورش بلدرچین را نام ببرید؟

تولید تخم تولید گوشت تولید تخم نطفه دار و غیره

کدام مورد جز مهمترین اهداف پرورش بلدرچین به شمار می رود؟

تولید گوشت بلدرچین

رتبه دوم در اهداف پرورش بلدرچین به کدام گزینه اختصاص دارد؟

تولید نخم بلدرچین

طاعتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *